Модельный ряд Subaru

Отзыв о Subaru Outback 2011 года

Автомобиль: Subaru Outback 2011 г.в., универсал, бесступенчатая коробка передач, Полный привод , пробег - 108 км, двигатель - 2.5 бензин
Автор: Гость (Украина, Киев)   13.08.2013

Купив машину в 2011 р. машина більш-менш нормальна, якщо не ломається. Опслуговувався на фірменом СТО. Наїздив 108 тис. Поміняв вже 2 рази передні тормозні бліни, каждих 40 тис. замена салін блоков, колодки більше 20 тис не вихожують + розхідники. Розход місто 12-13 л. за містом 10-11. На 107 тис. накрився редуктор, заміна на СТО разом з коробкою бо окремо не міняється, приблизно 100 тис. грн. Гарантія закінчилась на 100 тис./км. Найшов сто взялися за ремонт. Вердикт: протік сальник, витікло масло = накрився редуктор. Кажуть погані в них варіатори більше 120 тис. не вихожоють. Якщо в когось, будібна проблема виникла дайте знать що робити!

Плюсы автомобиля: Непогана машина. Якщо не ломається. Запчасті дорого коштоють.

Минусы автомобиля: Шумоізоляція, часто ломається. Дорогі запчасті.

Совет покупателю: Хто мало катається, то можна брати. Я наматою по 70-75 тис в рік. Буду міняти!

Morz

Хера се 100К за замену редуктора Это ж треть машины по стоимости...

Belyaev

На Fiat Punto автомат вообще стоит пол цены автомобиля (без учета работы) + ждать полтора месяца.

avtorv

Тут не стыковка! Расход не правильно указан это 1000%! Получается вы на ней ездите за городом всё время 160 -180 км.ч что у вас такой расход? У меня и у всех таких 2.5 СVT по трассе 7-8 литров при 120-130 км.ч мой пробег 78200, диски родные, ничего не менял, колодки поменял передние на 39000 км, задние ещё родные! Если вообще есть подобная проблема езжайте к спецам в автосалон Диас, Заболотного 5. А вообще мой расход в городе 9.7 литра, такие машины продаём и эксплуатируем с 2010 года, проблем по вариаторам при правильном обслуживании нет ни у кого! Если хотите могу скинуть фото расхода прямо с авто в центре г.Киев! Вариатор супер экономная машина, у меня был прошлый аут с 4-х ступенчатым типтроником 2008 года, так тот кушал ка вы и говорите и то при тапке в пол!

avtorv

Как вы определили что это редуктор? Где обслуживались? Какой редуктор, тут он не один? Вы разве не слышали жуткий вой трансмиссии при отсутствии масла в ней?

Гость 12323

Передній редуктор. як тільки звук появився приблизно проїхав після цього 700 км і поїхав на СТО. Оприділили на "фірменом" СТО Новоконстантиновской 3, "Богдан Авто Подол. так як гарантія закінчилась поїхав до майстера по коробкам, посовітував знайомий, коли розібрали був вердкт нехватило масла.

Гость 12323

На даний момент чекаю запчасті з Еміратов + Америка, бо не всі є. Ремонт , "покищо нараховують", обійдеться приблизно 1200$ зап.+ ремнт 1000$= 2200-2300

Гость 12323

Може посовітуйте, що можна замість Subaru Outback взяти, надійне і до 35 000, щоб можна було наматувать круги в рік 70-80 тис. Пишіть, буду радий відповісти! Зарання дякую

Гость 12323

Привезли запчасті, чекав майже місяць. Ремонт обійшовся 1000$ + 1250 запчасті = 2250. Катаюсь вже 2 тижня вроді все нормально. Буду гнать на продаж. Кому нада звертайтесь.

Гость 12323

А поповоду XV, реально - не хочу більш Субару.

Гость 12323

Ще забув дописать. Після заливних дощів побачив що в багажник попадає вода, з верху на кузові появилися трещини. під крижкою багажника.

Хух , продав

Гость 12323

Взяв Рав4 дізель, поки задоволений.

Тест-драйв Subaru Outback: Выход на двоих
Выход на двоих

Оценит ли покупатель смелую заявку Subaru на радикальную смену Legacy и Outback?

Продажа б/у Outback

Subaru Outback 2017 Subaru Outback 15.800$ 2017 94.000 км